Träningsgrupper Innegolfen våren 2018
Start vecka 3 och 4,  10 ggr. Uppehåll vecka 10. Pris 1200 kr/person

Grupp 1 Level 2
Måndag 11.00-12.00
Lars Andersson
Lennart Karlsson
Monica Karlsson
Jörgen Gannerud
Barbro Modin
Kjell-Åke Pettersson
Jan-Erik Andersson
Grupp 2 Level 2-3
Tisdag 09.50 – 10.50
Drago Slebic
Bo Karlsson
Jan Swensson
Christer Tedefjord
Ove Andersson
Christer Björkdahl
PG Sahl
Magnus Grönvall
Grupp 3 Level 2-3
Tisdag 11.00 – 12.00
Sven Åke Eriksson
Finn Bitch Björklund
Kjell Helgesson
Ulrica Helgesson
Lennart Anderberg
Leif Flodén
Guido Hjortheimer
Grupp 4 Level 2
Tisdag 13.00 – 14.00
Leif Carlgren
Arne Ström
Barbro Lothsson
Mats Boström
Lennart Jonsson
Rolf Bohlin
Lars Bohlin
Grupp 5 Level 3
Tisdag 17.00-18.00
Christer Sandström
Gunnar Uppvall
Birgitta Göransson
Pierre Nilsson
Per-Inge Hemansson
Ulrika Fransson
Grupp 6 Level 1
Onsdag 09.50-10.50
Mona-Lisa Jonson
Bengt-Erik Larsson
Lil Bolin
Lilian Sahl
Ulla Holm
Grupp 7 Level 1 Forts.
Onsdag 11.00-12.00
Nicka Bratland
Inger Carlborg
Inga-Lill Hell
Lena Hell
Mikael Strand
Ralph Halldin
Grupp 8 Level 2 Forts.
Onsdag 13.00-14.00
Agneta Carlgren
Sarah Isberg
Carina Hermansson
Geir Bratland
Pelle Hell
Morgon Lexberg
Grupp 9 Level 2
Onsdag 18.10-19.10
Annelie Karlstedt
Jan-Ivan Sjögren
Stefan Robertson
Katarina Nilsson
Peter Thorbjornsson
Anton Thorbjörnsson-Andersson
Grupp 10 Level 2
Niklas Jansson
Start Vecka 4
Torsdag 17.00-18.00
Johan Samuelsson
Fredrik Andersson
Eva Vinman
Roy Heljegård
Anette Hall
Conny Svantesson
Grupp 11 Level 2 Forts.
Torsdag 09.50-10.50
Jan Andersson
Saima Andersson
Veronica Karlsson
Marie Zell
Lotta Rosenberg
Birgitta Bredberg
Grupp 12 Level 2
Torsdag
11.00 – 12.00
Jona Ingvarsdottir
Bengt Wollinger
Klas Gunnarson
Ulla Eriksson
Bengt-Arne Andersson
Grupp 13 Level 1
Tisdagar 14.10-15.10
Rosie Lindqvist
Britt-Inger Andersson
Birgitta Nilsson
Ann-Christine Andersson
Åke Andersson
Monica Karlsson
Lennart Karlsson
Grupp 14 Level 1
Niklas Jansson
Start Vecka 4
Måndagar 18:45-19:45
Kerstin Arsic
Ann Lindström
Lena Låstbom
Inga-Lena Ström
Kamilla Tedefjord
Margareta Hernehult
Mina Norasteh
Johan Hagström
Grupp 15 Level 2 Forts.
Torsdag 13.00-14.00
Grupp 16 Level 3
Onsdag 17.00-18.00
Ewa Alfvegren
Lotta Wilkens
Christer Steen
Kent Kierdorf
Olle Johansson
Kristin Andersson